Порядок взаємодії з учасниками торгів

1. Підрядники, для участі у торгах з відповідних їм підрядів, проходять акредитацію за відповідним статусом та фахом, діючих на Біржі, згідно правил акредитації та Тарифів Біржі.

 2. Біржа, протягом 5-ти діб з дня отримання замовлення та документів на акредитацію підрядника відповідного статусу та фаху:
а) розміщує його відповідні профіль та портфоліо в його міні сайті у реєстрі відповідних підрядників та/або членів Біржі на її сайті з поміткою «не перевірено» для асоційованих та «перевірено» для дійсних членів та підрядників;
б) визначає необхідну суму та термін банківської гарантії виконання підрядником договору з Біржею про участь у торгах з Заявки Замовника;
в) е-листом сповіщає Підрядника:
– про розміщення його профіля та портфоліо на сайті Біржі;
– про умови відповідної банківської гарантії (її суму та термін);

3. Замовник, протягом 5-ти діб з дня прийняття Біржею його банківської гарантії забезпечення виконання умов торгів, здійснює онлайн вибір підрядників з їх реєстру на Біржі для їх участі в торгах за його Заявкою.

4. Біржа, протягом 2-х діб  з дня отримання відповідної банківської гарантії та погодження котирування ціни Заявки від Замовника та списку обраних ним підрядників, розсилає ним е-листи запрошення на онлайн торги за його Заявкою з додатками до неї та умовами надання банківської гарантії Біржі (з її сумой та термінами), в якому визначає день та надає посилання на чат його проведення.

5.  Підрядник, протягом 7-ти діб з дня отримання е-листа запрошення на торги, у разі згоди прийняти участь у них, надає Біржі гарантію банку на забезпечення оплати Договору послуг Біржі та майбутнього договору підряду, як переможця торгів (далі Договори) на термін його дії у сумах, визначених кліринговою палатою Біржі для фінансового забезпечення оплати:
а) послуг Біржі, згідно Договору з нею;
б) послуг експертів, акредитованих Біржею, згідно її тарифів з оцінки відповідності стандартам Біржі виконання договору відповідного підряду;
в) штрафів та пені за порушення умов договорів підряду та з Біржею;
г) умовами якої є належне представлення вимоги Біржі до банку-гаранту з рішенням Арбітражу Біржі щодо суми оплати відповідних послуг та витрат Біржі, штрафів та/або пені за Договорами.
Сума та термін банківської гарантії Підрядника Біржі, визначається нею у договорі між ними з послуг організації торгів з підряду шляхом направлення Підряднику е-листа Біржі з визначенням умов та параметрів (суми та терміну) банківської гарантії. Надання такої гарантії є підтвердженням укладання договору між Замовником та Біржею.

6. Біржа, протягом 2-х діб з дня отримання відповідних гарантій від підрядників, проводить серед них онлайн торги, згідно їх правил та виявляє переможця торгів.

7. Замовник, протягом доби з дня завершення торгів за його Заявкою, укладає відповідний договір підряду з переможцем торгів, згідно стандартів умов основних договорів, діючих на Біржі. Не укладання Замовником протягом доби договору підряду з переможцем торгів є порушенням умов його договору з Біржею та є підставою для вимоги оплати послуг Біржі та відповідних штрафів.

8. Замовник, протягом 5-х діб з дня укладання відповідного договору підряду з переможцем торгів, надає йому банківську гарантію забезпечення своєчасної оплати кожного етапу робіт, згідно графіку їх виконання, згідно умов гарантії банку. Не надання Замовником, протягом тижня, цієї банківської гарантії є порушенням умов його договору з Біржею та підставою для вимоги оплати послуг Біржі, відповідних штрафів та визнання укладеного договору підряду нікчемним.

9. Біржа, протягом терміну дії  договору підряду укладеного Замовником з відповідним підрядником, здійснює онлайн моніторинг його виконання згідно стандартів основних угод, діючих на Біржі та може надавати додаткові послуги підряднику згідно її тарифів.

Comments are closed.