Торги

1. Торги з основних активів (стандартизованих угод на проектно-вишукувальні або будівельні роботи чи послуги ) на Біржі – це аукціон знижок на суму кошторису цих угод з метою:
балансування попиту та пропозиції на відповідні угоди;
– створення ідеальної конкуренції для мінімізації ціни та підвищення якості будівельних робіт (послуг).

2. Торги похідних активів (деривативів – ф’ючерсів та опціонів) – це перепродаж прав на укладання відповідних угод з метою:
підвищення конкуренції за відповідні угоди, що надає можливість більш точного балансування їх цін;
– отримання підрядниками портфелів замовлень для планування своєї діяльності, а   зниження її непрямих та питомих витрат;
хеджування цінових ризиків та коливань для прогнозованого фінансування своєї діяльності замовниками та підрядниками будівництва.

3. Торги проводяться:
1) за стандартизованими Біржею угодами та формами їх додатків та онлайн замовлень;
2) серед підрядників, список яких обирає замовник з реєстру Біржі, які внесли на гарантійний рахунок  Біржі для фінансового забезпечення своєчасного укладання та якісного виконання угод або надали їй відповідну банківську гарантію з забезпечення участі підрядника у торгах на Біржі;
3) на замовлення замовника, який вніс на свій гарантійний рахунок на Біржі або  надав їй відповідну банківську гарантію з забезпечення участі замовника у торгах на Біржі;;
4) в онлайн режимі як аукціон знижок на суму кошторису за правилами Біржі;
5) у відкритому режимі для всіх його учасників.

4. Переможець торгів – особа, яка надала найбільшу знижку у відведений термін.

5. Порядок взаємодії Замовника з Біржею при організації торгів.

6. Порядок взаємодії учасників торгів на Біржі.

7. Замовник підряду, який замовив відповідні торги, протягом доби укладає з їх переможцем договір підряду, згідно його заявки за ціною визначеною на цих торгах на умовах стандарту основних договорів. 

8.  Замовник підряду, після укладання договору з переможцем тендеру згідно його онлайн-заявки, надає йому банківську гарантію забезпечення своєчасної оплати кожного етапу робіт, згідно графіку їх виконання.

9. Забезпечення оплати учасників торгів здійснюється за схемою їх банківських гарантій.

Comments are closed.