Торги на біржі

Правила е-аукціону

1. Замовник е-акуціону надсилає Біржі е-лист з наступними тендерними документами:
1) Замовлення тендеру;
2) Проект (технічне завдання на проектування) і кошторис замовлення;
3) Графіку виконання робіт;
4) Проект додатків до договору підряду (на будівництво або на проектно-вишукувальні роботи);
5) Діапазон термінів проведення торгів на аукціоні.

2. Е-аукціон знижок проводиться серед підрядниківобраних замовником з їх реєстру на Біржі. Таким чином, е-укціон є закритим.

3. Для участі у аукціоні замовник та обрані їм підрядники повинні забезпечити
фінансові гарантії укладання та виконання договору підряду шляхом внесенні відповідної суми на пайовий рахунок на Біржі або надати Біржі банківську гарантію виконання Правил Біржі.

4. Гарантійний внесок здійснюється на свій пайовий (гарантійний) рахунок на Біржі як додатковий пайовий внесок у сумі необхідної для забезпечення відповідного, майбутнього та/або діючого договору підряду.
Банківська гарантія надається Біржі до початку торів (е-аукціону) на умовах, згідно їх стандарту, погодженому Біржею, сума якої визначається її маклеріатом.

5. Суму додаткового пайового (гарантійного) внеску або банківської гарантії для відповідного договору визначає маклеріат Біржі в діапазоні від 1 до 10 % від суми кошторису майбутнього підряду.

6. Замовник оплачує суму фінансових гарантій  до розсилки запрошень на аукціон обраних їм підрядників, а підрядники – після отримання документів тендеру, але до зазначеного часу відкриття торгів

7. Для участі у аукціоні обраним підрядникам надсилається у електронній формі
тендерні документиза 48 годин до початку торгів на аукціоні знижок.

8. Форма аукціону відкрита. Торги проводиться у чаті, відкритому на Біржі для участі всіх підрядників, де вони бачать усі пропозиції % знижки своїх учасників.

9. Учасники аукціону можуть писати у чаті тільки цифри пропозиції своєї знижки, яка повинна бути більшою за всіпопередньо зазначені у цих торгах.

10. Шаг у торгах 0,1 % (одна десята відсотка) знижки від кошторису замовлення.

12. Час торгів на аукціоні – з часу відкриття чату з цих торгів до встановленої їхньої граничної дати та часу (дедлайну).

13. Переможець торгів – учасник аукціону, який першим запропонував найбільший відсоток знижки від кошторису замовлення.

Comments are closed.