Правила

Правила проведення котирування замовлення

1. Котирування замовлення здійснюється послідовно у 2-а етапи, а саме:

1) котирування, як визначення відповідності форми замовлення стандартам Біржі
(далі котирування відповідності);

2)  котирування, як визначення актуальної ціни замовлення, форма якого відповідає стандартам Біржі
(далі котируванні ціни).

2. Котирування відповідності (форми замовлення стандартам Біржі) для дійсних членів Біржі здійснює безкоштовно її котирувальна комісія:

а) на протязі 2-3 діб з дня отримання онлайн заявки на котирування відповідності з доданими до неї сканів документів для котирування;

б) шляхом надання висновку про відповідність чи невідповідність документів стандартам Біржі з обґрунтування висновків (консалтинг з підготовки документів для котирування на Біржі здійснюють її брокери згідно з їх договорами та розцінками).

 3. Котирування ціни замовлення, яке успішно пройшло котирування відповідності, здійснюють на комерційній основі особи, акредитовані Біржою для котирування цін активів наступними методами:

а) експертного  – шляхом узгодження висновків регіональних експертів (з брокерів та девелоперів) Біржі;

б) онлайн-опитування підрядників –  шляхом онлайн опитування відповідних підрядників регіональними відділеннями Біржі або її брокерськими конторами (брокерами);

г) онлайн аналогії – шляхом аналізу аналогічних угод у реєстрі Біржі її маклеріатом;

д) онлайн калькулятора – шляхом використання онлайн калькуляторів, акредитованих Біржою.

4. Котирування ціни замовлення здійснюється за онлайн публічними офертами чи договорами з особами, акредитованими Біржою, які можливо знайти на її сайті у реєстрах осіб з котирування.

Comments are closed.