Правила

Правила акцепту оферти

1. Підрядники, які отримали запрошення від Біржі на торги підрядом мають право у зазначений термін (за добу до проведення торгів):

а) ознайомитись з відповідною тендерною документацією (будівельним проектом або ТЗ та їх кошторисом);

б) задати  будь-яке запитання, письмово у онлайн режимі, щодо документації та процедури проведення торгів, яке обов’язково розсилається всім сертифікованим Замовником підрядникам;

в) отримати письмову чи аудіо відповідь на свої запитання, на протязі доби, в онлайн режимі, щодо документації та процедури проведення торгів від ліцитатора Біржі, яка обов’язково розсилається всім сертифікованим Замовником підрядникам;

г) прийняти (акцептувати) або не прийняти запропоновану оферту.

 

2. Підрядники, які прийняли (акцептували) запропоновану оферту, зобов’язані оплатити суму на свій гарантійний рахунок на Біржі для забезпечення виконання цього підряду, зазначену у відповідному рахунку, за годину до проведення торгів цього підряду.

 

3. Підрядники, які своєчасно сплатили або мали на своєму гарантійному рахунку суму на Біржі, зазначену у рахунку для забезпечення гарантій по відповідного підряду:

вважаються такими, що прийняли (акцептували) відповідну оферту;

допускаються до відповідного е-аукціону з відповідного підряду;

отримують номер учасника та доступ до чату з проведення відкритих торгів з відповідного підряду годину до їх проведення.

Comments are closed.