Моніторинг і оплата рекрутингу

Моніторинг і веб публікація оцінок роботи підрядників необхідні для:
створення об’єктивної репутації підрядника у роботодавців та замовників, яка є основою для отримання їм пропозицій вакансій та замовлень на «Ринку профі»;
м’якої та дієвої гарантії якості робіт та відносин з роботодавцями та замовниками, дотримання термінів та умов договорів та трудових угод;
отримання та фіксації об’єктивної інформації щодо: якості виконання робіт, її оцінок менеджерами, колегами та клієнтами, результатів атестації та навчання, кар’єрного зростання, заробітної плати та премій, отримання соціального пакету;
– створення об’єктивного реєстру робіт, що увійдуть у їхній портфоліо.

Моніторинг здійснює колл-центр «Ринку профі» шляхом онлайн опитування менеджерів, колег та клієнтів, за замовленням сторін, відео фіксування його агентами проміжних або прихованих результатів робіт.
Результати моніторингу (аудіо та відео записи) зберігаються у архівах  «Ринку профі» протягом терміну гарантій робіт, а всі онлай відгуки та середні оцінки обов’язково публікуються у бізнес-анфасі підрядника на сайті «Ринку профі».

Результати моніторингу – відгуки та оцінки менеджерів, колег та клієнтів можуть бути оскаржені підрядником у третейському суді акредитованим «Ринком профі».
Призупиняється веб публікація результатів моніторингу на термін розгляду з них суперечок с дати реєстрації  заяви відповідному третейському суді.

Моніторинг  і веб публікація оцінок результатів роботи підрядників у будівництві  незалежною стороною є унікальною (на ринку України) та конкурентною перевагою ГО «Ринку профі».

Оплата послуги рекрутингу.

Послуги рекрутингу оплачує роботодавець – замовник рекрутингу особі акредитованій ГО «Ринком профі» у наступному порядку:
1) Аванс (перший) оплачується у розмірі 20% від місячної заробітної плати, запропонованої для вакансії, протягом 24 годин з моменту е-акцепту особи, обраної їм з реєстру на сайті «Ринку профі». Факт та час акцепту фіксує та надсилає роботодавцю е-листом колл-центр «Ринку профі» протягом 2 годин з моменту його отримання.
2) Аванс (другий) оплачується у розмірі 30% від місячної заробітної плати, запропонованої для вакансії, протягом 24 годин з моменту підписання та реєстрації на «Ринку профі» трудової угоди з особою, що надала її е-акцепт.
Факт та час підписання цієї угоди фіксується колл-центром «Ринку профі» при її реєстрації.
3) Доплата оплачується у розмірі 50% від місячної заробітної плати, запропонованої для вакансії, протягом 24 годин з моменту закінчення терміну випробування, зазначеному у трудовій угоді якщо вона не припиняється.
4) Якщо протягом терміну випробування трудова угода припиняється:
за згодою сторін, то доплата не здійснюється, а аванс не повертається;
за ініціативи найнятої особи, то вона відшкодовує з своєї заробітної плати витрати роботодавця на її рекрутинг на «Ринку профі;
з ініціативи роботодавця, то аванс не повертається, а доплата не здійснюється, якщо від доведе у третейському або господарському суді недостовірність інформації у профілі цієї особи на сайті «Ринку профі».

 

Comments are closed.