Гарантії

Гарантії якості та безпеки на «Ринку профі» забезпечуються шляхом:

1) Застосування стандартів робіт та послуг розробленими експертами та затвердженими всіма учасниками «Ринку профі», як конкурентами підрядниками, так і системними замовниками;

2) Залучення, при виникненні суперечок, будівельних експертів, яких обирає замовник з їх реєстру по їхнім профілям та портфоліо  на сайті «Ринку профі». Ці експерти несуть відповідальність за свої висновки майнову на «Ринку профі» та кримінальну якщо залучаються судом.

3) Фінансування з фонду гарантування якості «Ринку профі» штрафних санкцій покладенних на підрядника згідно рішення будівельного експерта чи третейського судді, яких обирає замовник з їх реєстру на сайті «Ринку профі».

4) Моніторингу та веб публікацій усіх відгуків замовників та оцінок якості, дотримання термінів та відносин при виконанні робіт підрядниками. Ці публікації здійснюються на сторінці відповідного підрядника на сайті «Ринку профі», що суттєво впливає на репутацію та замовлення підрядника.

5) Оплати тільки по факту виконання кожного етапу робіт згідно проекту та графіку їх виконання.

6) Оплати послуг підбору відповідних підрядників з мінімально можливою вартістю робіт на умовах акредитиву, який отримає виконавець послуг по акту виконаних робіт, підписаному замовником чи будівельним експертом. Цей акт свідчить про якісне виконання послуг підбору підрядника, робота якого прийнята замовником згідно стандартів якості та вигідної вартості.  

 

Comments are closed.